Meniu

Kokį chalatą rinktis maitinančiai mamytei?

Vienas patogiausių, maloniausių ir jaukiausių rūbų namuose – chalatas. Daugeliui mūsų jis yra pirmasis drabužis ryte, nepamainomas rūbas po maudynių ir idealus pasirinkimas jaukiam vakarui. Chalatas itin praverčia ir žindymo metu, kadangi šiuo laikotarpiu moteriai ypatingai svarbu jaustis patogiai. Kokius pagrindinius kriterijus turi atitikti chalatas, tinkamas dėvėti žindymo laikotarpiu?

Chalatas, kaip ir bet kuris kitas rūbas, kurį dėvi maitinanti mamytė, turi būti itin patogus. Rinkitės tokį drabužį, kuris nespaus, nevaržys, puikiai prisitaikys prie besikeičiančių kūno linijų. Idealiai tinka surišami diržu, nes jų apimtis yra lengvai reguliuojama. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad rūbas būtų pritaikytas patogiam ir greitam maitinimui.

chalatas nėščiai ir maitinančiai

Be to, svarbu, kad drabužis būtų pagamintas iš kokybiškos medžiagos. Moters kūnas žindymo metu yra itin jautrus išoriniams dirgikliams. Todėl chalatas turi būti malonus dėvėti, švelnus, nedirginti odos, nesukelti alergijos, puikiai praleisti orą, sugerti drėgmę. Geriausiai tinka tie chalatai, kurių sudėtyje yra natūralaus pluošto audinio.

Taip pat pirkdami chalatą atsižvelkite į sezoną. Šaltuoju metų laiku pravers šiltesnis rūbas, šiltesniu – rinkitės plono, lengvo audinio chalatą. Geriausiai turėti bent dviejų storių chalatus, kad būtų galimybė pasirinkti tinkamą pagal namuose esančią temperatūrą.

Rinkitės Jums patinkančio stiliaus, spalvos chalatą. Pagalvokite, ar norite su gobtuvu, idealiai tinkamo išlindus iš dušo, ar be jo. Galbūt mėgstate elegantiškus drabužius, puoštus nėriniais ar kitomis patraukliomis dekoracijomis? Chalatų gamintojai pasirūpino ir tokiais. Patinka ryškios ar švelnesnės, pastelinės spalvos? Pasirinkite Jūsų skonį atitinkantį rūbą, tuomet namuose jausitės ypatingai patogiai ir atrodysite nepaprastai žavingai.

chalatas maitinancioms