Meniu

Kaip išsirinkti megztinį nėštumo metu?

Pirmiausiai pagalvokite, kokia bus pagrindinė drabužio paskirtis – ar dėvėsite jį darbe, namuose, laisvalaikiu. Jei megztuką ketinate vilkėti darbe, rinkitės oficialesnio tipo, geriausiai – klasikinio stiliaus, rūbą, neprovokuojantį, be spalvingų paveiksliukų ar logotipų. Norėdamos atrodyti elegantiškai, subtiliai, išbandykite neutralias spalvas: pilką, melsvą, rusvą, žalsvą. Tokie megztiniai puikiai derės su oficialaus tipo kelnėmis ar sijonu. Jei darbe nėra priimta rengtis dalykiškai, galite rinktis įvairesnių stilių rūbus. Nebijokite eksperimentuoti su spalvomis – pabandykite ir ryškesnių atspalvių megztinius. Pravartu įsigyti ilgą, laisvai krentantį megztinį nėščiosioms. Su juo jausitės itin patogiai – jis nespaus, nevaržys, todėl ir darbo diena prabėgs greičiau. Derindamos su siauromis kelnėmis ar tamprėmis atrodysite itin žavingai.

Renkantis bet kokio stiliaus megztuką, atkreipkite dėmesį į patogumą – rūbas turi būti malonus dėvėti, nespausti, nevaržyti. Taip pat svarbu, kad jį apsivilkusi atrodytumėte patraukliai ir dailiai. Tuomet jausitės ypatingai gerai. Žavingai atrodysite tiek su vienspalviais megztiniais nėščiosioms, tiek su turinčiais keletą tarpusavyje derančių spalvų ar raštų.

Be to, prieš įsigydamos megztinį pagalvokite, ar norite paryškinti pilvuką, ar paslėpti. Sparčiai augantį pilvuką paryškinsite apsirengdamos lengvai aptempiantį ar sluoksniuotą rūbą. Itin stilingai atrodysite, jei priglundantį megztuką derinsite prie plataus ilgo sijono. Norėdamos paslėpti pilvuką galite rinktis ilgesnius, laisvai krentančius rūbus. Labai patogiai ir jaukiai jausitės su vis populiarėjančiu apsiausto tipo drabužiu – skraiste.

Taip pat svarbu, kad megztiniai nėščiosioms būtų iš kokybiškos, malonios medžiagos, nedirginančios odos, nekeliančios alergijos, nevaržytų judesių, nespaustų ir, žinoma, puikiai prisitaikytų prie sparčiai kintančių kūno linijų.

Tinkamai parinktas megztukas yra puikus pasirinkimas nėščiajai. Jis leis jaustis patogiai ir atrodyti patraukliai bei žavingai tiek darbe, tiek laisvalaikiu, tiek namuose.

megztiniaii nesciosioms