Filtruoti
Kategorijos
Dubenėlis maudynėms 242 mėlynas BabyOno
5,99 €

Greitas pristatymas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Dubenėlis maudynėms 242 mėlynas BabyOno

5,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
EM2228

BABYONO dubenėlis maudynėms leidžia lengvai nuplauti vaiko kūną ir plaukus.

Dubenėlis maudynėms turi lankstų korpusą, leidžia patogiai ir saugiai plauti plaukus, tuo pačiu užkertant kelią vandens patekimui į akis ir vaiko veidą.

  • saugus plovimas
  • lankstus korpusas
  • prieš skalindami vaiko kūną ir galvą visada patikrinkite vandens temperatūrą
  • produktas nėra žaislas, laikykite jį nepasiekiamoje vietoje

Sudėtis: 100% medvilnė

Šalis: Lenkija

Kokios priemonės reikalingos maudant kūdikį?

Kūdikio maudynės – neišvengiamas mažylio auginimo procesas. Iš pradžių daugelis tėvelių jo baiminasi, manydami, kad kūdikis išsigąs, įtrauks į plaučius oro ar išslys iš rankų. Tačiau įgyjant patirties šis procesas tampa vis paprastesnis. Vienas svarbių žingsnių, padedančių maudynes paversti lengvesniu, smagesniu užsiėmimu, yra pasiruošimas joms iš anksto, reikiamų daiktų pasidėjimas šalia maudymo vietos. Kokios priemonės reikalingos maudant kūdikį?

Prieš maudydami kūdikį pasiruoškite muilą ar prausiklį, šampūną. Geriausiai naudoti specialiai kūdikiams skirtas priemones, kurios yra švelnios, pritaikytos jautriai odai, nedirgina akių, nealergizuoja odos, ją drėkina. Kartais mažylį reikėtų nuprausti tik vandeniu, kad būtų išsaugoma natūrali odos apsauga.

Dar viena priemonė, reikalinga maudynių metu – kempinė arba plaušinė, su kuria galėtumėte nuprausti mažylį. Svarbu, kad naudojama priemonė būtų higieniška, švelni, minkšta, nedirgintų kūdikio odelės.

Taip pat labai svarbus daiktas maudant kūdikį yra termometras. Mažylių odelė yra kur kas plonesnė nei suaugusiųjų, todėl įvertinti vandens temperatūrą pasikliaunant vien savo alkūne nederėtų. Ypatingai pirmąjį mėnesį kūdikių odelė yra itin jautri. Todėl siekiant išvengti odos pažeidimų, naudokite termometrą. Tinkama vandens temperatūra -  36-37 laipsniai.

Vonios žaislai paįvairins maudynes, pavers jas linksmesniu užsiėmimu. Jie itin reikalingi mažyliams, nemėgstantiems maudytis. Žaislai nukreips jų dėmesį, sudomins, pralinksmins. Rinkdamiesi vonios žaislus, atkreipkite dėmesį, kad jie būtų atsparūs vandeniui bei nekenksmingi mažyliui.

Be to, svarbu pasirūpinti ne tik priemonėmis, skirtomis pačiai maudymosi procedūrai, bet ir daiktais, reikalingais iškėlus mažylį iš vonios. Šis momentas dažnam mažyliui ne itin patinka, todėl išankstinis pasiruošimas labai pravers. Toje vietoje, kur guldysite mažylį, pasidėkite rankšluostį, geriausiai su gobtuvu. Į jį galėsite įsupti ir švelniai nusausinti kūdikį. Rankšluostis turi būti minkštas, švelnus, pralaidus orui, nedirginti odos, gerai sugerti drėgmę. Taip pat pasiruoškite sauskelnes, rūbelius. Tinkamai pasiruošę, greičiau aprengsite mažylį, nereikės skubėti ieškant vieno ar kito daikto ir didinti mažylio nepasitenkinimą.

Kodėl verta rinktis BabyOno?

BabyOno savo veiklą pradėjo 1990 m. Nuo tada ši įmonė padeda tėvams vaikų auginimą  padaryti įdomesniu bei lengvesniu procesu – suteikia tinkamų priemonių, būtinų mažųjų augimui ir vystymuisi.

BabyOno gamintojai savo produkciją kuria atsižvelgami į šiuolaikinių aktyvių tėvų, vertinančių patogumą ir tikslingą laiko leidimą, poreikius. Todėl jų kuriami daiktai pasižymi patogumu, lengvu naudojimu, ergonomiškumu. Nuolatinis tėvų įtraukimas į produkcijos tobulinimą padeda sukurti jų lūkesčius atitinkantį produktą.

BabyOno prioritetas – kurti saugius daiktus, gaminamus laikantis Europos Sąjungos reikalavimų ir standartų. Žaislai, prieš patekdami į vaikų rankas, yra itin atidžiai tikrinami, bandomi.

Griežta kontrolė kiekviename gamybos proceso etape užtikrina itin aukštą produkcijos kokybę. Būtent dėl to BabyOno pasitiki milijonai tėvų visame pasaulyje.

BabyOno siekia padėti tėvams vaikų auginimą paversti maloniu procesu, teikiančiu džiaugsmą ir laimę.

EM2228
1 Vienetas

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 2-3 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)