Filtruoti
Kategorijos
Rankinis pientraukis AVENT "Comfort" NATURAL 330/20
43,99 €
Rankinis pientraukis AVENT "Comfort" NATURAL 330/20
  • Rankinis pientraukis AVENT "Comfort" NATURAL 330/20

Greitas pristatymas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Rankinis pientraukis AVENT "Comfort" NATURAL 330/20

43,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
EM2228

Unikalus dizainas pieno traukimo metu leidžia sėdėti tiesiai – nereikia palinkti į priekį, todėl jausitės komfortiškiau ir labiau atsipalaidavusi Minkšta, masažinė, šilumos pojūtį teikianti pagalvėlė švelniai priglunda prie krūties ir stimuliuoja pieno tėkmę Traukimo metu imituojamas natūralus kūdikio žindymas, todėl pienukas nutraukiamas itin efektyviai Pagalvėlė turi didesnį piltuvėlį, kuris skirtas didesnius nei vidutinius spenelius turinčioms mamoms, ir užtikrina patogų pieno nutraukimą Ergonomiškos formos rankena leidžia dar patogiau ir greičiau nutraukti pienuką Itin kompaktiškas ir lengvas, todėl puikiai tiks išvykų metu Į rinkinį įeina buteliukas (125 ml) ir žindukas, kad būtų galima lengvai suderinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko Lengva priežiūra, visas dalis galima plauti indaplovėje

Prekės laikinai neturime

Patogus, kompaktiškas rankinis pientraukis maitinančioms mamoms. Jo dėka pienuko ištrauksite daugiau nei įprastai.  Klinikiniu tyrimu patvirtinta, kad per 20 minučių juo nutraukiama daugiau pieno nei ligoninėse naudojamu dvigubu pientraukiu, kuriuo pieną nuolatos nutraukia motinos, pagimdžiusios pirma laiko. To priežastis – patogumas pieno traukimo metu. Kai jaučiatės patogiai ir atsipalaidavusi, pienas teka lengviau. Būtent todėl Philips AVENT gamintojai, bendradarbiaudami su mamomis ir kūdikių mitybos ekspertais, sukūrė šį ypatingu patogumu išsiskiriantį pientraukį. Jo naudojimu metu Jums nebereikės palinkti į priekį – galėsite sėdėti tiesiai, todėl jausitės komfortiškiau ir labiau atsipalaidavusi. Dar didesnį patogumą užtikrina minkšta, masažinė, šilumos pojūtį teikianti pagalvėlė, kuri švelniai priglunda prie krūties ir stimuliuoja pieno tėkmę. Ji sukurta taip, kad būtų imituojamas natūralus kūdikio žindymas, todėl pienukas nutraukiamas itin efektyviai. Be to, pagalvėlė turi didesnį piltuvėlį, kuris skirtas didesnius nei vidutinius spenelius turinčioms mamoms, ir užtikrina patogų pieno nutraukimą. Ergonomiškos formos rankena leidžia dar patogiau ir greičiau nutraukti pienuką. Šis pientraukis yra itin kompaktiškas ir lengvas, todėl puikiai tiks išvykų metu. Į rinkinį įeina buteliukas (125 ml) ir žindukas, kad būtų galima lengvai suderinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko. Pientraukis tinkamas naudoti su kitais Philips AVENT maitinimo produktais, tarp kurių – klasikinis buteliukas, pieno saugojimo indeliai. Dėl paprastos pientraukio sandaros, jį prižiūrėti yra nesudėtinga, visas dalis galima plauti ir indaplovėje.

Bendrasis aprašymas
1 Rankena
2 Silikoninė membrana su koteliu
3 Pientraukio korpusas
4 Masažinė pagalvėlė
5 Dangtis
6 Baltasis vožtuvas
7 „Philips AVENT“ buteliukas iš natūralių medžiagų
8 Dangtelis
9 Užsukimo žiedas
10 Čiulptukas
11 Sandarinimo diskas
12 Saugojimui skirto indelio dangtelis (tik su SCF330/12)
13 „Philips AVENT“ saugojimui skirto indelio dangtelis (tik su SCF330/12)
14 Adapteris (tik su SCF330/12)

Svarbu!
Prieš pradėdami naudoti pientraukį, atidžiai perskaitykite šį vartotojo vadovą, kurį pasilikite, nes jo gali prireikti ateityje.

Įspėjimas!
-- Pientraukis nėra skirtas naudoti asmenims (įskaitant vaikus) su ribotomis fizinėmis, sensorinėmis ar psichinėmis galimybėmis arba asmenims, neturintiems pakankamai patirties ir žinių, nebent juos prižiūri arba naudotis prietaisu juos pamoko už jų saugą atsakingas asmuo.
-- Prižiūrėkite, kad vaikai su pientraukiu nežaistų.
-- Prieš naudodami patikrinkite, ar pientraukis nesugadintas. Jei jis veikia netinkamai, jo nenaudokite.
-- Niekuomet nenaudokite pientraukio nėštumo metu, nes pieno nutraukimas gali sukelti gimdymą.
-- Niekada nenaudokite pientraukio, jei ima miegas ar snūduriuojate.
-- Saugokite pientraukį nuo per didelio karščio ir nelaikykite jo saulėkaitoje.

Dėmesio!
-- Pientraukis yra skirtas daugkartiniam naudojimui, bet tai daryti turi tik vienas ir tas pats asmuo.
-- Saugokite, kad į jį nepatektų jokių pašalinių daiktų.
-- Niekada nenaudokite kitų gamintojų arba „Philips AVENT“ nenurodytų ir nerekomenduojamų priedų arba dalių. Jei naudosite tokius priedus arba dalis, jūsų garantija negalios.
-- Kiekvieną kartą prieš naudodami atitinkamas pientraukio dalis išplaukite, praskalaukite ir sterilizuokite.
-- Pientraukio dalių valymui nenaudokite antibakterinių ar abrazyvinių valiklių.
-- Jei pienas nebėga, jokiu būdu netraukite pieno ilgiau kaip penkias minutes.
-- Jei sukurtas slėgis jums kelia nemalonius jausmus ar skausmą, tarp pientraukio korpuso ir krūties įkiškite pirštą ir jį nuimkite.

Paruošimas naudojimui
Prieš naudodamos pientraukį pirmą kartą išvalykite ir sterilizuokite visas pientraukio dalis, kaip aprašyta skyrelyje „Plovimas ir sterilizavimas“. Panaudotą pientraukį kiekvieną kartą išvalykite, o prieš naudodamos kitą kartą sterilizuokite visas jo dalis.

Pientraukio surinkimas
Pastaba: Patikrinkite, ar išvalėte ir sterilizavote visas pientraukio dalis. Prieš imdamos pientraukio dalis į rankas, kruopščiai jas nusiplaukite. Būkite atsargios – išplautos dalys gali būti karštos.
Patarimas: Gali būti, kad surinkti pientraukį bus lengviau, kol jis yra šlapias.
1 Įstatykite baltąjį vožtuvą į pientraukio korpusą per jo apačią. Stumkite vožtuvą gilyn tiek, kiek įmanoma
2 Pientraukio korpusą pagal laikrodžio rodyklę tvirtai užsukite ant buteliuko ar saugojimui skirto indelio. Pastaba: Jei naudojate saugojimui skirtą indelį, ant jo visų pirma turite užsukti adapterį.
3 Silikoninę membraną su koteliu įdėkite į pientraukio korpusą per viršų. Pirštais gerai prispauskite ją prie kraštelio
4 Ant membranos su koteliu uždėkite rankenėlę: kotelio galą įkiškite į rankenėlėje esančią skylutę. Spauskite rankenėlę ant pientraukio korpuso, kol išgirsite, kad ji užsifiksavo.
5 Masažinę pagalvėlę įdėkite į pientraukio korpuse esantį piltuvėlio formos skyrelį. Įspauskite ją į vidinę masažinės pagalvėlės dalį ir įsitikinkite, kad ji gerai prilipo prie pientraukio korpuso kraštelio. Spustelėkite tarp lapelių ir pašalinkite likusį orą. Pastaba: Jei norite, kad masažinė pagalvėlė niekur neprisiliestų, kol pasiruošite traukti pieną, uždėkite ant jos dangtelį.

Kaip naudoti pientraukį? Kada nutraukinėti pieną?
Rekomenduojama (jei jūsų sveikatos priežiūros specialistas / maitinimo krūtimi konsultantas nepataria kitaip) palaukti, kol nusistovės jūsų pieno susikaupimo krūtyse ir maitinimo grafikas (maždaug per 2–4 savaites po gimdymo).

Išimtys:
-- Jei traukiate savo kūdikiui maitinti skirtą pieną dar ligoninėje.
-- Jei krūtys smarkiai pritvinkusios (skausmingos ar ištinusios), prieš maitindamos kūdikį arba tarp maitinimų galite nutraukti šiek tiek pieno, kad jums ne taip smarkiai skaudėtų, o kūdikiui būtų lengviau čiulpti.
-- Jei jūsų speneliai žaizdoti ar įtrūkę, gali būti, kad norėsite pieną nutraukinėti, kol jie sugis.
-- Jei kūdikis yra atskirtas, o jūs norėsite toliau maitinti jį krūtimi, kai jis bus grąžintas, turite reguliariai nusitraukinėti pieną ir taip skatinti jo gamybą.
Turite rasti tinkamiausią laiką dienos metu pienui nutraukti, pvz., prieš ar po pirmojo maitinimo ryte, kai krūtyse yra labai daug pieno, arba, kai kūdikis valgydamas neištraukia viso pieno iš abiejų krūtų. Jei turėjote grįžti į darbą, gali tekti nutraukti pieną per pertraukėlę.
Naudotis pientraukiu reikia išmokti. Tam reikia šiek tiek laiko. Laimei, rankinį pientraukį „Philips AVENT“ yra lengva surinkti ir naudoti, todėl greitai priprasite juo nusitraukti pieną.

Patarimai
-- Iš anksto apžiūrėkite pientraukį ir sužinokite, kaip juo naudotis.
-- Pasirinkite laiką, kai neskubate ir jums niekas netrukdys.
-- Jūsų kūdikio nuotrauka gali būti naudinga ir paskatinti „pieno atleidimo“ refleksą.
-- Šiluma taip pat gali būti naudinga: pabandykite nutraukti pieną išsimaudžiusi vonioje ar po dušu, arba ant krūties uždėkite ir keletą minučių palaikykite šiltą audeklą ar „Philips AVENT“ šiluminę pagalvėlę.
-- Gali būti, kad jums bus paprasčiau nutraukti pieną tuo metu, kai kūdikis čiulpia kitą krūtį, arba iškart po maitinimo.
-- Jei nutraukdamos pieną jaučiate skausmą, nustokite tai daryti ir pasitarkite su maitinimo krūtimi konsultantu.

Kaip naudotis pientraukiu
1 Kruopščiai nusiplaukite rankas. Krūtys taip pat turi būt švarios.
2 Patogiai atsisėskite (gal bus patogiau sėdėti ant sofos, kad galėtumėte atsiremti). Netoliese pasistatykite vandens stiklinę.
3 Surinktą pientraukį prispauskite prie krūties. Spenelis turi būti pačiame jo centre, o masažinė pagalvėlė labai gerai prigludusi, kad nepatektų oro.
4 Švelniai spauskite žemyn rankenėlę, kol pajusite siurbimą. Tuomet rankenėlę atleiskite. Pastaba: Nereikia rankenėlės spausti iki galo, tik tiek, kiek tai jums nekelia nemalonaus jausmo. Greitai pradės bėgti pienas. Jis bėgs net tuomet, kai nenaudosite visos pientraukio siurbimo galios.
5 Greitai pakartokite 4 veiksmą 5 ar 6 kartus, kad suveiktų „pieno atleidimo“ refleksas.
6 Darykite tai lėtai: nuspaustą rankenėlę palaikykite 3 sek., tik tuomet ją atleiskite. Taip tęskite, kol pienas bėga. Jei ranka pavargs, pabandykite kita ranka, arba, jei norite ranką pailsinti, padėkite ją skersai ant krūtinės ir traukite pieną iš kitos krūties. Pastaba: Nesijaudinkite, jei pienas nepradės bėgti iš karto. Atsipalaiduokite ir traukite toliau. Kartkartėmis yra naudinga pientraukį nuimti ir vėl uždėti – taip skatinamas pieno tekėjimas.Jei pieno nutraukti nesiseka, bandymas tai padaryti neturi trukti ilgiau kaip 5 min. Pasirinkite kitą dienos laiką. Jei procesas pasidaro labai nemalonus ar skausmingas, pientraukio nebenaudokite ir pasitarkite su savo maitinimo krūtimi konsultantu.
7 Kad ištrauktumėte 60–125 ml pieno, vidutiniškai reikia traukti apie 10 min. Tačiau tai tėra orientacinis rodiklis, todėl kiekvienu atveju būna skirtingas.
8 Baigusios traukti atsargiai nuimkite pientraukį nuo krūtinės ir atsukite buteliuką ar pieno indelį nuo pientraukio korpuso, kad galėtumėte jį sumaitinti ar saugiai padėti kitam maitinimui. Išplaukite kitas pientraukio dalis, kaip aprašyta skyrelyje „Plovimas ir sterilizavimas“. Pastaba: Jei per vieną seansą reguliariai nutraukiate daugiau kaip 125 ml pieno, galite naudoti 260 ml „Philips AVENT“ buteliuką arba 240 ml „Philips AVENT“ saugojimui skirtą indelį. Jų turėtų užtekti, kad pienas nesilietų per kraštus.

Motinos pieno laikymas
Galima laikyti tik steriliu pientraukiu nutrauktą pieną. Motinos pieną galima laikyti šaldytuve (ne durelėse) ne ilgiau kaip 48 val. Nutrauktą pieną reikia nedelsiant atšaldyti. Jei nutrauktą pieną laikote šaldytuve, kad galėtumėte juo pamaitinti kūdikį vėliau, duokite jam tik į sterilų buteliuką ar indelį nutrauktą pieną. Motinos pieną šaldiklyje galima laikyti ne ilgiau kaip tris mėnesius, jei jis supilstytas į sterilius buteliukus, uždarytus steriliu užsukamu dangteliu su sandarinimo diskeliu, arba į sterilius saugojimui skirtus indelius su steriliais dangteliais. Ant buteliuko ar indelio turi būti etiketė, kurioje būtų aiškiai užrašyta nutraukimo data ir laikas. Pirmiau naudokite seniau nutrauktą pieną.
Jei ketinate kūdikiui duoti tik dviejų paskutinių parų pieną, laikykite jį šaldytuve surinktame „Philips AVENT“ buteliuke ar saugojimui skirtame indelyje:
1 Atsukite buteliuką ar saugojimui skirtą indelį nuo pientraukio ir nuimkite nuo pientraukio korpuso.
2 Surinkite sterilizuotą čiulptuką ir ant buteliuko ar saugojimui skirto indelio užsukite žiedą, kaip nurodyta buteliuko ar saugojimui skirto indelio instrukcijoje.
3 Čiulptuką sandariai prispauskite kupolo gaubteliu.

Ką privalote daryti
-- Nutrauktą pieną visuomet nedelsdamos atšaldykite arba sušaldykite.
-- Laikykite tik steriliu pientraukiu į sterilius buteliukus ar sterilius saugojimui skirtus indelius nutrauktą pieną.

Ko negalima daryti
-- Nebandykite užšaldyti kartą jau atšildyto pieno.
-- Niekuomet nepilkite ant užšaldyto motinos pieno šviežiai nutraukto pieno.

Kūdikio maitinimas nutrauktu motinos pienu
Galite maitinti savo kūdikį motinos pienu iš „Philips AVENT“ buteliukų ir saugojimui skirtų indelių:
1 Jei motinos pieną užšaldėte, prieš pakaitinimą jį visiškai atšildykite. Pastaba: Skubiu atveju pieną galima atšildyti karšto vandens inde.
2 Pakaitinkite buteliuką ar saugojimui skirtą indelį su atšildytu ar iš šaldytuvo išimtu motinos pienu karšto vandens inde ar buteliukų šildytuve.
3 Nuo buteliuko nuimkite užsukamą žiedą ir sandarinimo diską, arba nuo saugojimui skirto indelio nuimkite dangtelį.
4 Jei naudojate saugojimui skirtą dangtelį, ant indelio užsukite adapterio žiedą.
5 Ant buteliuko arba ant saugojimui skirto indelio su adapterio žiedu užsukite sterilų užsukamą žiedą su steriliu čiulptuku.

Ką privalote daryti
-- Prieš duodamos pieną kūdikiui, visuomet patikrinkite jo temperatūrą.
-- Po maitinimo likusį motinos pieną visuomet išpilkite.

Ko negalima daryti
-- Niekuomet nešildykite motinos pieno mikrobangų krosnelėje, nes joje pienas šyla netolygiai, todėl jame gali atsirasti labiau įkaitusių sričių. Be to, taip šildomame piene gali sumažėti maistingųjų medžiagų.
-- Niekuomet nemerkite užšaldyto saugojimui skirto indelio į verdantį vandenį, nes jis gali sutrūkti.
-- Į saugojimui skirtą indelį niekuomet nepilkite verdančio vandens. Palaukite 20 min., kol vanduo atvės, tik tuomet supilkite jį į saugojimui skirtą indelį.

Plovimas ir sterilizavimas
Prieš naudodamos pientraukį pirmą kartą išvalykite ir sterilizuokite visas pientraukio dalis. Kiekvieną kartą panaudojusios pientraukį jį išvalykite, o prieš naudodamos kitą kartą sterilizuokite visas jo dalis.
1 Išardykite pientraukį. Išimkite baltąjį vožtuvą. Išimdamos ir plaudamos baltąjį vožtuvą elkitės itin atsargiai. Jį galite pažeisti, tuomet pientraukis netinkamai veiks. Norėdamos išimti baltąjį vožtuvą, atsargiai tempkite už vožtuvo šone esančios rantuotos ąselės.
2 Visas dalis plaukite karštu vandeniu, į kurį įpilkite šiek tiek ploviklio; tuomet atidžiai jas perskalaukite. Taip pat galite plauti dalis indaplovėje (tik ant viršutinės lentynėlės). Jei norite išplauti vožtuvą, pamerkite jį į šiltą vandenį, į kurį įpilta šiek tiek ploviklio, ir švelniai patrinkite tarp pirštų. Saugokite, kad į vožtuvą nepatektų svetimkūnių, kurie gali jį sugadinti.
3 Visas dalis sterilizuokite „Philips AVENT“ garų sterilizatoriuje arba pavirinkite jas 5 min.

Laikymas
Saugokite pientraukį nuo tiesioginių saulės spindulių, dėl kurių gali pasikeisti jo spalva.
Pientraukį ir jo priedus laikykite saugioje ir sausoje vietoje.

Šalis: Didžioji Britanija

 

Kokį pientraukį rinktis?

Mamos pienas mažyliui – nepakeičiamas maisto šaltinis pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais. Tačiau maitinimo krūtimi laikotarpiu moteris susiduria su įvairias sunkumais: skausmingais speneliais, dėl kurių itin sunku žindyti kūdikį, nepakankama pieno gamyba, pienuko pertekliumi, kūdikio atsisakymu žįsti. Be to, kartais mamytei reikia palikti mažylį tėveliui ar kitam artimam žmogui, todėl ji neturi tuo metu fizinių galimybių žindyti. Visais šiais atvejais gali pagelbėti pientraukis. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį jį renkantis?

Pientraukiai būna dviejų pagrindinių tipų: rankiniai ir elektriniai. Kiekvienas tipas turi savo pliusų ir minusų. Todėl juos įvertinus, apgalvojus savo poreikius bei lūkesčius, priimti sprendimą bus kur kas paprasčiau.

Rankinis pientraukis yra itin lengvas ir kompaktiškas. Jo veikimui nereikalingas elektros lizdas ar maitinimo elementai. Todėl jis puikiai tinkai kelionėms. Be to, šio tipo pientraukis pienuką traukia tyliai. Tai leidžia procedūrą atlikti diskretiškai, Jums patogioje vietoje, mažylio miego metu. Dar vienas privalumas – traukimo intensyvumą reguliuojate pati, todėl pieną galite traukti Jums patogiausiu greičiu. Be to, rankinio pietraukio sandara yra kur kas paprastesnė nei elektrinio, todėl jį išplauti ir sterilizuoti yra žymiai paprasčiau. Šis pietraukis yra idealus variantas, kai pienuką reikia nutraukti ne itin dažnai. Paprastai rankiniu pientraukiu pienas nutraukiamas lėčiau nei elektriniu.

Elektrinis pientraukis yra puikus pagalbininkas sprendžiant tokias laktacijos problemas, kaip mastitas, pieno stazė, nes jis pieną traukia kur kas greičiau ir efektyviau nei rankinis. Be to, greitesnis pieno nutraukimas yra itin naudingas, jei mažylį maitinate tik iš buteliuko ar dažnai ilgam laikui išeinate iš namų. Elektrinio pientraukio veikimui nereikia atlikti jokių fizinių judesių – užtenka paspausti tam tikrą mygtuką. Todėl naudodama šį pientraukį jausitės itin atsipalaidavusi. Pagrindiniai šio pientraukio minusai – garsesnis veikimas, didesnis svoris, jo veikimui reikia maitinimo šaltinio.

Kad ir kokio tipo pientraukį pasirinktumėte, svarbiausia, kad pienuką su juo traukti būtų patogu, naudojimo metu nejaustumėte skausmo, diskomforto. Taip pat jis turi būti pagamintas iš saugių, kokybiškų medžiagų.

Kodėl verta rinktis Philips AVENT?

AVENT – 1984 m. atsiradęs prekinis ženklas, savo gyvavimo istoriją pradėjęs kūdikio maitinimo buteliukio, tapusio nauju standartu visame pasaulyje, sukūrimu. 2006 m. AVENT susijungė su Philips ir tada gimė Philips AVENT. Šių dviejų kompanijų susijungimas, dalijimasis skirtinga patirtimi, įgūdžiais dar labiau patobulino produkciją, skirtą kūdikio maitinimo ir priežiūros palengvinimui.

Philips AVENT pagrindinė nuostata – motinos pienas yra geriausias maisto šaltinis kūdikiui. Tačiau taip pat šių gamintojų įsitikinimu, kiekviena moteris turi turėti galimybę rinktis jai patogiausią maitinimo būdą – ji gali maitinti krūtimi, iš buteliuko arba naudoti abu būdus. Philips AVENT tikslas – palengvinti maitinimo procesą, nepriklausomai nuo pasirinkto būdo.

Philips AVENT siūlo platų kūdikio maitinimo ir priežiūros priemonių asortimentą. Ši kompanija gamina buteliukus, jų šildytuvus ir sterilizatorius, čiulptukus, žindukus, pientraukius, stalo įrankius bei puodelius patiems mažiausiems, kūdikio stebėjimo prietaisus.

Philips AVENT produkcija pasižymi itin aukšta kokybe. Ją užtikrinti padeda profesionalų komanda, nuolatinis bendradarbiavimas su mamomis, klinikiniai tyrimai, atsakingas gaminių išbandymas. Dėl aukštos kokybės šių gamintojų produkcija pasitiki tūkstančiai žmonių iš daugybės pasaulio šalių.

EM2228

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 2-3 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)