Filtruoti
Kategorijos
Skaitmeninis termometras Babyono 118
4,98 €
5,93 €
  • Sumažinta kaina
Skaitmeninis termometras Babyono 118
  • Skaitmeninis termometras Babyono 118

Greitas pristatymas
per 1-3 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Skaitmeninis termometras Babyono 118

4,98 €
5,93 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
BO2228
Itin tikslus – galima paklaida iki 0,1°C Greitas temperatūros matavimo laikas – vos 1 min. Baigus matuoti signalizuoja, todėl žinosite, kada laikas išimti termometrą Matavimo rezultatą matysite energiją taupančiame LCD ekrane, todėl nereikės dažnai keisti baterijų Atmintyje išliekantis paskutinis matavimo rezultatas leidžia lengvai matyti temperatūros pokytį Plonas ir lankstus galiukas užtikrina visiškai saugų matavimą
Prekės laikinai neturime

BABYONO skaitmeninis termometras – idealus pasirinkimas, ieškantiems greitos ir tikslios temperatūros matavimo priemonės. Jo parodymų paklaida tik iki 0,1°C, todėl galėsite būti tikri rodomo matavimo rezultato teisingumu. Be to, Jums nereikės ilgai ir nuobodžiai varginti mažylio – temperatūrą sužinosite vos per 1 minutę. Matavimo procedūra bus sėkminga net ir didžiausiam nenuoramai.

Termometras, baigus matuoti temperatūrą, ima signalizuoti, pranešdamas, kad laikas jį išimti. Tad Jums nebereikės nuolat žvilgčioti į laikrodį. Matavimo rezultatą matysite LCD ekrane, kuris yra taupantis energiją – nenaudojant termometro, automatiškai išsijungia po 10 min. Todėl baterijos keitimu reikės rūpintis itin retai. Be to, atmintyje išliekantis paskutinis matavimo rezultatas leidžia lengvai matyti temperatūros pokytį.

Įsigijus šį termometrą Jums nebereikės jaudintis, kad galite sužaloti mažylį temperatūros matavimo metu – plonas ir lankstus galiukas švelniai priglus prie kūdikio odelės, jos nepažeisdamas ir nesudirgindamas. Todėl nuo šiol temperatūros matavimo procedūra bus visiškai saugi.

Svoris: 10 g

Matavimo skalė: 32°C - 42.9°C

Šalis: Lenkija

 

Kokį termometrą rinktis kūdikiui?

Kūdikiai ir maži vaikai iki 3 metų yra itin jautrūs infekcijoms, virusams, nes jų imunitetas dar nėra pilnai susiformavęs. Todėl mažyliai dažnai serga. Tokiais momentais nepavyks išsiversti be termometro. Žinodami, kokia yra vaikučio temperatūra, lengviau įvertinsime jo būklę, suprasime, ar jis sveiksta, ar vis dėlto turime nedelsdami kreiptis pas gydytoją. Šiandien egzistuoja itin didelė termometrų  pasiūla. Kaip joje nepasiklysti? Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis termometrą?

Pirmiausiai įvertinkite jo tinkamumą Jūsų mažyliui. Pagalvokite, ar Jums bus patogu jį naudoti, ar termometras atitinka mažylio amžių, ar yra saugus naudoti. Jei dar turite gyvsidabrinį termometrą, kurio prekyba dabar jau yra draudžiama, jo nenaudokite. Šiam termometrui sudužus gali rimtai sutrikti tiek mažylio, tiek Jūsų sveikata. Todėl geriau rinkitės saugesnį produktą.

Vienas jų – skaitmeniniai termometrai. Jie nedūžta ir savo sudėtyje neturi gyvsidabrio. Todėl juos naudoti yra visiškai saugu. Be to, šie termometrai temperatūrą pamatuoja itin greitai – maždaug per 1 min. Svarbu žinoti, kad jie gali būti su lanksčiu arba kietu galiuku. Kūdikiams ir mažiems vaikams rinkitės lankstų galiuką turintį termometrą – jis nesužalos mažylio odelės. Skaitmeniniai termometrai būna įvairių formų ir modelių, todėl rinkitės Jums priimtiniausią variantą.

Jei jūsų mažylis naudoja čiulptuką, galite išbandyti skaitmeninį termometrą-čiulptuką, kuris yra pritaikytas kūdikio burnytei ir temperatūrą pamatuoja greitai ir tiksliai. Toks matavimo būdas patiks kūdikiui ir nekels blogų emocijų bei streso – jis susidomės naujuoju čiulptuku ir norės jį išbandyti. Todėl temperatūrą pamatuosite ramiai, be ašarų ir nepasitenkinimo.

Vis labiau populiarėja infraraudonųjų spindulių termometrai. Jie taip pat yra saugūs naudoti. Kūdikiams ir mažiems vaikams labai praktiški ausies ir bekontakčiai infraraudonųjų spindulių termometrai. Jie temperatūrą pamatuoja per kelias sekundes. Bekontaktį termometrą galima naudoti net miegančiam vaikui.

Dar viena saugi kūdikio temperatūros matavimo priemonė – vienkartiniai termometrai. Juos itin pravartu naudoti naktį, kai mažylis miega – prieš miegelį tokį termometrą priklijavus kūdikio pažastyje, galėsite net iki 48 val. stebėti temperatūrą neerzindami ir nežadindami vaikučio. Jums užteks atsargiai pakelti rankelę ir pamatysite esamą temperatūrą.

Kad ir kokį termometrą nuspręsite pasirinkti, prieš jo naudojimą būtinai perskaitykite instrukciją – kiekvienas tipas ir modelis gali turėti savų temperatūros matavimo niuansų.

Kodėl verta rinktis BabyOno?

BabyOno savo veiklą pradėjo 1990 m. Nuo tada ši įmonė padeda tėvams vaikų auginimą  padaryti įdomesniu bei lengvesniu procesu – suteikia tinkamų priemonių, būtinų mažųjų augimui ir vystymuisi.

BabyOno gamintojai savo produkciją kuria atsižvelgami į šiuolaikinių aktyvių tėvų, vertinančių patogumą ir tikslingą laiko leidimą, poreikius. Todėl jų kuriami daiktai pasižymi patogumu, lengvu naudojimu, ergonomiškumu. Nuolatinis tėvų įtraukimas į produkcijos tobulinimą padeda sukurti jų lūkesčius atitinkantį produktą.

BabyOno prioritetas – kurti saugius daiktus, gaminamus laikantis Europos Sąjungos reikalavimų ir standartų. Žaislai, prieš patekdami į vaikų rankas, yra itin atidžiai tikrinami, bandomi.

Griežta kontrolė kiekviename gamybos proceso etape užtikrina itin aukštą produkcijos kokybę. Būtent dėl to BabyOno pasitiki milijonai tėvų visame pasaulyje.

BabyOno siekia padėti tėvams vaikų auginimą paversti maloniu procesu, teikiančiu džiaugsmą ir laimę.

BO2228

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 2-3 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)