Filtruoti
Kategorijos
Vienkartiniai įklotai į liemenėlę BabyOno NightDay 297, 40 vnt
4,99 €
Vienkartiniai įklotai į liemenėlę BabyOno NightDay 297, 40 vnt
  • Vienkartiniai įklotai į liemenėlę BabyOno NightDay 297, 40 vnt

Greitas pristatymas
per 1-3 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Vienkartiniai įklotai į liemenėlę BabyOno NightDay 297, 40 vnt

4,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
BO2228

Drėgmės perteklių puikiai sugers vidinė įkloto medžiaga, turinti papildomą super absorbentą Specialus išorinis sluoksnis neleis skysčiui pratekėti, todėl rūbai bus apsaugoti nuo dėmių Vidinė pusė yra labai švelni ir minkšta, todėl jautri krūtinės oda nebus dirginama Pralaidūs orui, todėl leis odai kvėpuoti, puoselės jautrius spenelius Įklotai yra anatomiškos formos, puikiai prisitaikantys prie krūtų Plataus lipduko dėka stabiliai prisitvirtins prie apatinių drabužių ir suteiks Jums visišką apsaugą visą parą Itin ploni, todėl išlieka nepastebimi po drabužiais Supakuoti į atskirus maišelius, padeda išlaikyti higieną žindymo metu

Prekės laikinai neturime

Vargina pieno tekėjimas, nuolat sušlampantys rūbai? Siūlome Jums išeitį – BabyOno vienkartiniai įklotai į liemenėlę padės išlikti sausai, todėl jausitės patogiai ir laisvai.

Pienuką puikiai sugers vidinė įkloto medžiaga, turinti papildomą super absorbentą, todėl, naudodama įklotus, jausitės sausa net esant dideliam drėgmės pertekliui. Specialus išorinis sluoksnis neleis skysčiui pratekėti, todėl nebereikės baimintis dėl dėmių ant rūbų – jie bus puikiai apsaugoti.

Šie vienkartiniai liemenėlės įklotai turi itin švelnų ir minkštą vidinį sluoksnį, kuris nedirgins krūtinės odos. Be to, jie yra pralaidūs orui, todėl leis odai kvėpuoti, puoselės jautrius spenelius.

Dar daugiau komforto suteiks anatomiška vienkartinių įklotų į liemenėlę forma, dėl kurios jie puikiai prisitaikys prie Jūsų krūtų. Be to, plataus lipduko dėka jie stabiliai prisitvirtins prie apatinių drabužių ir suteiks Jums visišką apsaugą tiek dienos, tiek nakties metu.

Dėl itin plonų sluoksnių, šie vienkartiniai įklotai į liemenėlę yra itin diskretiški. Jie išliks nepastebimi po Jūsų drabužiais, todėl nešiodama juos jausitės itin gerai.

BabyOno vienkartiniai liemenėlės įklotai yra supakuoti į atskirus maišelius. Taip užtikrinamas jų higieniškumas, kuris laktacijos metu yra ypatingai svarbus.

Pakuotė: 40 vnt.

Šalis: Lenkija

Kokius įklotus į liemenėlę rinktis žindymo laikotarpiu?

Žindymo laikotarpiu moteris susiduria su daugybe iššūkių. Vienas jų – tekantis pienas, dėl kurio mamytė jaučiasi itin nepatogiai. Ši problema ypatingai aktuali maitinimo pradžioje, kuomet pieno gamyba dar nėra susireguliavusi. Siekiant jaustis patogiai viso žindymo metu, svarbu spręsti iškylančius sunkumus. Sumažinti pieno tekėjimo problemą padeda specialūs įklotai, kurie gali būti dedami į įprastas maitinimo liemenėles. Jie sugeria pieną, padeda išvengti dėmių ant rūbų. Į ką reikėtų atsižvelgti juos renkantis?

Vienkartiniai ir daugkartiniai įklotai į liemenėlę

Pravartu žinoti, kad įklotai į liemenėlę gali būti vienkartinio ir daugkartinio naudojimo. Vienkartiniai įklotai  yra itin patogūs laiko stokojančioms ar keliauti mėgstančioms mamytėms, kadangi jų nereikia skalbti – panaudojusios tiesiog išmeskite ir įsidėkite kitą. Šie įklotai būna įvairių formų ir dydžių, todėl galite išbandyti keletą skirtingų, kol atrasite labiausiai sau tinkančius.

Daugkartiniai įklotai į liemenėlę yra itin ekonomiški – juos galite naudoti daugybę kartų, po naudojimo reikės tiesiog juos išskalbti. Be to, jie yra draugiški aplinkai nes nereikia kiekvieną kartą išmesti. Pasirinkus naudoti šiuos įklotus, pravers įsigyti keletą jų porų – išskalbus vienus, galėsite pasiimti kitus, todėl komfortabiliai jausitės visą laiką.

Silikoniniai dėkliukai prie krūties

Taip pat galite rinktis daugkartinius silikoninius dėkliukus prie krūties. Jie yra pagaminti iš itin minkšto, odos nedirginančio silikono. Šie dėkliukai ne tik surenka tekantį pieną, tačiau ir padeda prižiūrėti jautrius spenelius, saugo juos bei padeda sugyti.

Kokybiškumas, patogumas bei forma

Renkantis įklotus į liemenėlę atsižvelkite į jų kokybę, patogumą, formą. Kadangi žindymo laikotarpiu moters krūtys yra ypatingai jautrios, įklotai turi būti švelnūs, nesukelti alergijos, nedirginti odos, patogiai priglusti. Tik tuomet bus užtikrintas maksimalus komfortas.

Kodėl verta rinktis BabyOno?

BabyOno savo veiklą pradėjo 1990 m. Nuo tada ši įmonė padeda tėvams vaikų auginimą  padaryti įdomesniu bei lengvesniu procesu – suteikia tinkamų priemonių, būtinų mažųjų augimui ir vystymuisi.

BabyOno gamintojai savo produkciją kuria atsižvelgami į šiuolaikinių aktyvių tėvų, vertinančių patogumą ir tikslingą laiko leidimą, poreikius. Todėl jų kuriami daiktai pasižymi patogumu, lengvu naudojimu, ergonomiškumu. Nuolatinis tėvų įtraukimas į produkcijos tobulinimą padeda sukurti jų lūkesčius atitinkantį produktą.

BabyOno prioritetas – kurti saugius daiktus, gaminamus laikantis Europos Sąjungos reikalavimų ir standartų. Žaislai, prieš patekdami į vaikų rankas, yra itin atidžiai tikrinami, bandomi.

Griežta kontrolė kiekviename gamybos proceso etape užtikrina itin aukštą produkcijos kokybę. Būtent dėl to BabyOno pasitiki milijonai tėvų visame pasaulyje.

BabyOno siekia padėti tėvams vaikų auginimą paversti maloniu procesu, teikiančiu džiaugsmą ir laimę.

BO2228

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 2-3 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)