Meniu

Kokius džinsus rinktis nėščiosioms?

Specialūs džinsai nėščiosioms

Kūdikio laukimo laikotarpiu Jums labiausiai pravers specialiosios paskirties džinsai. Nėščiosioms sukurti drabužiai pasiūti atsižvelgiant į visas šiam išskirtiniui laikotarpiui būdingas detales. Todėl su jais jausitės patogiausiai.

Visų pirma, džinsai nėštukėms siuvami taip, kad puikiai prisitaikytų prie besikeičiančių kūno linijų ir juos dėvėti galėtumėte viso nėštumo metu. Skirtinguose modeliuose naudojami skirtingi prisitaikymo prie kintančių kūno formų būdai. Pagrindiniai jų - elastinių įsiuvų abiejuose šonuose naudojimas, juosmens apjuosimas elastine juosta, pilvuko pridengimas specialiu aukštu elastiniu įsiuviu.

Džinsai su elastiniais įsiuvais šonuose yra artimiausi įprastiems džinsams. Įsiuvai leidžia drabužiui „augti“ kartu su pilvuku ir lieka nepastebimi – iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip paprastas audinys. Jie Jums itin tiks, jei mėgstate rūbus žemesniu liemeniu. Džinsai su elastine juosta pilvuko apačioje maloniai priglus prie Jūsų kūno, švelniai prilaikys pilvuką. Džinsus, turinčius specialų įsiuvą, dengiantį pilvą, rinkitės tuomet, jei norite stabilesnio pilvuko prilaikymo, mėgstate dėvėti drabužius aukštesniu liemeniu. Prieš pirkdama rūbą apsvarstykite, koks modelis Jums tiktų labiausiai.

Patogumas

Itin svarbu, kad dėvėdama džinsus nėščioms jaustumėtės patogiai. Jei jie spaudžia, veržia, neleidžia laisvai judėti – rinkitės kitus arba pabandykite kitą dydį. Perkant internetu, naudokitės gamintojų pateiktomis dydžių lentelėmis. Jos Jums padės išsirinkti tinkamą dydį.

Kokybė

Taip pat atsižvelkite į džinsų kokybę. Nėštumo metu moters kūnas yra ypatingai jautrus išoriniams dirgikliams. Todėl džinsai nėščiosioms turi būti pagaminti iš aukščiausios kokybės audinio, leidžiančio odai kvėpuoti, nedirginančio, nealergizuojančio, maloniai priglundančio prie kūno. Be to, aukštos kokybės džinsai yra ilgaamžiški, todėl jais džiaugtis galėsite tikrai ne vieną mėnesį.

Stilius

Tinkamai parinkti džinsai nėščiosioms ne tik užtikrins patogumą jų dėvėjimo metu, bet ir sukurs nepriekaištingą išvaizdą. Rinkitės mėgstamų spalvų ir stilių džinsus. Derinkite juos prie megztinių, tunikų ar palaidinių ir sukurkite išskirtinį savo stilių.

dzinsai nesciosioms