Meniu

Kokias tampres rinktis nėščiajai?

Pirmiausia, atsižvelkite į jo patogumą. Rekomenduojama rinktis specialiai nėščiosioms sukurtas tampres. Jos pagamintos taip, kad puikiai prisitaikytų prie augančio pilvuko, jį prilaikytų. Todėl pasirinkusi tinkamo dydžio rūbą jausitės ypatingai komfortiškai – Jums niekur neverš, nespaus, galėsite laisvai judėti. Be to, tamprės nėščiosioms tiks viso nėštumo laikotarpiu, todėl nebereikės ieškoti naujų.

Nėščios moters oda ypatingai jautri išoriniams dirgikliams. Todėl pirkdama timpas nėščiosioms įsitikinkite, kad jos pagamintos iš kokybiško audinio. Svarbu, kad jis būtų pralaidus orui, švelnus, nedirgintų odos ir nekeltų alergijos.

Šiuolaikiniai leginsų nėščiosioms gamintojai pasirūpino įvairių stilių pasiūla. Todėl jų ieškodama pagalvokite, kokiomis progomis, kokiu oru jas norėsite dėvėti. Žiemai rinkitės ilgas, storo audinio, pašiltintas tampres, kurios apsaugos Jus nuo šalčio. Vasarai tiks plonos, lengvos ir nebūtinai ilgos tamprės. Puikiai atrodysite ir su 3/4 ilgio rūbu.

Pirkdama tampres nėščiosioms taip pat pagalvokite su kuo jas derinsite. Plonesnio audinio tamprės puikiai atrodys su ilgesniais rūbais – tunikomis, suknelėmis. Storos tamprės idealiai tiks vietoj kelnių. Teliks priderinti palaidinę ar megztuką. Tačiau, jei kelnių variantas Jums nepatinka, storesnes tampres taip pat galite dėvėti su ilgesnio modelio tunikomis ar suknelėmis.

tampres nesciosioms