Meniu

Kaip išsirinkti tuniką nėštumo metu?

Patogumas

Pirmiausia, pirkdamos bet kurį rūbą įsitikinkite jo patogumu. Tai itin aktualu nėštumo metu, kuomet moters organizmas susiduria su daugybe iššūkių ir yra kur kas jautresnis nei įprastai, reikalauja daugiau priežiūros. Tunika nėštukėms turi atitikti Jūsų figūrą, nespausti, nevaržyti judesių. Be to, svarbu, kad ji būtų pagaminta iš kokybiško, minkšto, švelnaus, orui pralaidaus, malonaus dėvėti audinio, leidžiančio užtikrinti maksimalų komfortą.

Stilius

Gamintojai siūlo pačių įvairiausių stilių tunikas nėščiosioms, todėl, siekdamos atrodyti nepriekaištingai, išsirinkite tinkamą savo kūno sudėjimui. Ilgesnę tuniką rinkitės, jei Jūsų sudėjimas yra lieknas, esate aukšta. Taip pat tai puikus variantas platesnius klubus turinčioms moterims. Trumpa tunika idealiai tiks žemesnio ūgio damoms bei siauresnių klubų savininkėms. Pasirinkusios klostuotą ar dekoruotą raukiniais tuniką, galite sukurti vizualiai didesnę apimtį norimose kūno vietose.

Taip pat svarbu žinoti, kokiomis progomis dėvėsite drabužį. Jei rūbą vilkėsite oficialioje aplinkoje, Jums pravers dalykiškesnė, solidesnė, neprovokuojanti, neutralių spalvų tunika. Laisvalaikiui įsigykite laisvesnio, neįpareigojančio stiliaus tuniką nėščiosioms.

Derinimas prie kitų drabužių

Nepriekaištingai išvaizdai sukurti svarbu ne tik išsirinkti rūbą, tačiau ir gebėti jį priderinti prie kitų drabužių, aksesuarų. Su tunikomis galimi įvairūs deriniai. Trumpa tunika idealiai tiks su aptemptomis kelnėmis, sijonais. Ilgesnės tunikos geriausiai tinka su tamprėmis, pėdkelnėmis. Taip pat svarbu pasirinkti derančius aksesuarus, batelius bei rankinę.

tunika nestukems