Meniu

Kaip išsirinkti suknelę nėščiosioms?

Suknelės neatsiejama moteriško garderobo dalis. Be šio rūbo neapsieina nei viena moteris. Nėščioji taip pat neturėtų jo atsisakyti. Šiuolaikinių gamintojų kuriamos suknelės nėščiosioms yra itin patrauklios, stilingos ir patogios bei savo pasiūla nė kiek nenusileidžia įprastoms suknelėms. Net jei suknelė nėra mėgstamiausias Jūsų rūbas, būtinai išbandykite jį nėštumo metu. Suknelė išsiskiria ypatingu patogumu, pabrėžia moteriškumą, suteikia patrauklumo bei žavesio. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis suknelę nėštukėms?

suknelė nėščiajai

Photo: rmt@pixabay.com

Pirmiausia, pagalvokite, kokio stiliaus rūbo norite. Jei dažnai būnate oficialioje aplinkoje, Jums pravers dalykiškesnės, solidesnės, neprovokuojančios, neutralių spalvų suknelės nėščiosioms. Laisvalaikiui įsigykite laisvesnio, neįpareigojančio stiliaus suknelių. Rinkitės Jums patinkančias, nuotaiką pakeliančias spalvas.

Taip pat apsvarstykite, kokio ilgio suknelės nėščiosioms norite. Nėštumas neriboja pasirinkimo – būsimai mamytei puikiai tinka įvairaus ilgio suknelės. Tai priklauso tik nuo Jūsų skonio. Trumpesnė suknelė pabrėš grakščias kojas, ilgesnė – leis išryškinti kūno linijas, paslėpti trūkumus, suteiks elegancijos.

suknelė nėščiajai

Photo: vidallari@pixabay.com

Be to, prieš įsigydamos suknelę pagalvokite, ar norite paryškinti pilvuką, ar paslėpti. Galite išbandyti abu variantus. Sparčiai augantį pilvuką paryškinsite apsirengdamos švelniai ir patogiai prie kūno priglundančią suknelę. Taip pat Jums gali padėti įvairūs akcentai, tokie kaip kaspinai, raukiniai. Norėdamos paslėpti pilvuką rinkitės laisvai krentančią suknelę nėščioms.

Taip pat svarbu, kad suknelės nėščiosioms, kaip ir kiti drabužiai, būtų pasiūtos iš kokybiškos, malonios, nedirginančios odos, nekeliančios alergijos, medžiagos, nevaržytų judesių, nespaustų ir, žinoma, puikiai prisitaikytų prie augančio pilvuko.

Pasirinkusios tinkamą suknelę nepasigailėsite – savo grožiu sužavėsite aplinkinius ir jausitės ypatingai patogiai.

sukneles nesciosioms