Meniu

Kaip išsirinkti marškinėlius maitinančioms?

Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai, patraukliai ir žavingai bet kuriuo gyvenimo laikotarpiu. Žindanti mama nėra išimtis. Šiais laikais maitinimas krūtimi ir nepriekaištinga išvaizda yra puikiai suderinami dalykai. Vienas svarbiausių geros išvaizdos elementų – tinkama apranga. Marškinėliai yra būtinas atributas kiekvienos moters spintoje. Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis marškinėlius maitinančiai mamytei?

Svarbiausia – patogumas žindymo metu

Visų pirma, įsitikinkite, kad drabužis yra patogus žindymui. Rekomenduojama įsigyti specialiai maitinančioms mamoms sukurtus marškinėlius, nes jie puikiai pritaikyti šiam išskirtiniam gyvenimo etapui. Tokie marškinėliai užtikrina patogų ir greitą priėjimą prie krūties. Paprastai jų viršuje yra užsegimas arba lengvai viena ranka nuslenkamas audinio sluoksnis. Todėl dėvint tokį rūbą kūdikio maitinimas krūtimi bus itin patogus.

marškinėliai maitinančiai mamai

photo@amazon.com

Specialios paskirties marškinėliai maitinančioms ypač pravers išėjus pasivaikščioti, keliaujant, svečiuojantis ar nakties metu, kuomet ypatingai svarbu greitai prieiti prie krūties, neleidžiant mažyliui pilnai prabusti. Žindymas su tokiu rūbu bus diskretiškas – maitinant kūdikį jo nereikia pakelti į viršų, todėl pilvas, šonai, nugara lieka pridengti, kūdikis žįsdamas uždengia krūtį. Tad nuogo kūno beveik nesimato. Dėvėdama tokią palaidinę maitinimo metu jausitės labiau atsipalaidavusi, dėl to žindymo procesas bus sklandesnis ir efektyvesnis.

Jei nusprendėte įsigyti specialius marškinėlius maitinančioms, atkreipkite dėmesį, kokiu būdu užtikrinamas priėjimas prie krūties, ar jis Jums yra patogus. Be to, pravartu žinoti, kad kai kurios specialiosios paskirties palaidinės turi įsiūtas liemenėles, kurios prilaiko krūtinę. Šių liemenėlių kaušeliai, kaip ir įprastų, gali būti su lankeliais, be lankelių, pakietinti ar ploni. Todėl pirkdami tokį rūbą pasirinkite sau patogiausią variantą. Šio tipo marškinėliai yra itin praktiškas pasirinkimas, nes įsigijus juos nebereikia rūpintis papildoma liemenėle.

marškinėliai maitinančiai

photo@amazon.com

Marškinėlių paskirtis ir išvaizda

Prieš perkant marškinėlius svarbu žinoti jų paskirtį. Ieškote miegojimui, laisvalaikiui ar oficialiai aplinkai tinkamo rūbo? O gal ketinate jį dėvėti kaip apatinį drabužį? Pravartu žinoti, kad kai kurios maitinimo palaidinės yra universalios – jos gali būti dėvimos kaip miegojimo marškiniai, laisvalaikio rūbas, vietoj liemenėlės.

Žinoma, labai svarbu ir marškinėlių maitinančioms išvaizda. Rinkitės sau artimo stiliaus, mėgstamų spalvų rūbą. Tuomet jį dėvėdama jausitės maksimaliai komfortiškai ir jis geriausiai atskleis Jūsų asmenybę, unikalumą.

Marškinėlių kokybė

Būtina atkreipti dėmesį į marškinėlių maitinančioms kokybę. Žindymo laikotarpiu moters kūnas yra itin jautrus, be to, prie drabužių nuolat glaudžiasi mažylis, kurio odelė taip pat pasižymi ypatingu jautrumu. Todėl drabužiai maitinančioms, kuriuos ketinate įsigyti, turi būti pasiūti iš kokybiško, švelnaus, minkšto, nedirginančio odos, nekeliančio alergijos audinio.

Jei nuspręsite nepirkti specialiai maitinimui pritaikytų marškinėlių, o dėvėti įprastus marškinėlius, atkreipkite dėmesį į jų iškirptę. Šiuo atveju ji turi būti pakankamai gili, kad galėtumėte patogiai prieiti prie krūties, nepakėlusi marškinėlių ir neapnuogindama savo pilvo. Idealu tokiu atveju būtų rinktis marškinėlius, kurie būtų susagstomi sagomis. Pasirinkusi tokią palaidinę nepasigailėsite, nes legviau prieisite prie krūties ir nerizikuosite ištampyti palaidinės audinio. 

palaidinė maitinančiai

photo@amazon.lt

marskineliai maitinancioms