Meniu

Kaip išsirinkti lauko drabužius nėščiosioms?

Sezonas

Renkantis lauko rūbus, itin svarbu sezonas, kuriuo ketinate juos dėvėti. Ieškodamos žiemai skirtų drabužių, rinkitės šiltus paltus, striukes nėščiosioms. Jie gali būti su kailiu, užpildyti pūkais ar plunksnomis. Rudenį, pavasarį tinka plonesni, apsaugantys nuo vėjo ir lietaus lietpalčiai, švarkai, paltai, striukės, nėščiosioms. Rūbus nėštukėms, kaip ir įprastus, svarbu rinktis atsižvelgiant į oro sąlygas, kad nesušaltumėte, nesukaistumėte. Tai turi tiesioginę įtaką nėščios moters sveikatai.

Stilius

Taip pat svarbu žinoti, kokiomis progomis dėvėsite drabužį. Jei rūbą vilkėsite oficialioje aplinkoje, rinkitės klasikinį stilių. Jei daug laiko praleidžiate lauke, itin pravers sportinio tipo švarkai ar striukės nėščiosioms. Mėgstančioms lankytis teatruose, parodose, restoranuose puikiai tiks elegantiški, įdomesnio dizaino paltai ar striukės nėščiosioms.

Patogumas ir tinkamas dydis

Pirkdamos bet kurį rūbą įsitikinkite jo patogumu. Tai itin aktualu nėštumo metu, kuomet moters organizmas susiduria su daugybe iššūkių ir yra kur kas jautresnis nei įprastai, reikalauja daugiau priežiūros. Paltas, striukė ar kitas pasirinktas drabužis nėščiosioms turi atitikti Jūsų figūrą, nespausti, nevaržyti judesių, būti tinkamo dydžio. Nors nėštumo metu formos nuolat kinta, tačiau nėščioms moterims skirti paltai ar striukės yra pritaikyti šiems pokyčiams. Todėl neįsigykite per didelio rūbo, sukuriančio beformę figūrą.

lauko drabuziai nesciosioms