Meniu

Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis būsimai mamytei?

Nėščiosios rūbai yra nešiojami ribotą laiko tarpą, o ką jau kalbėti apie maudymosi kostiumėlį, kurio (jei nelankote baseino ištisus metus) gali prireikti vos keletą kartų. Galbūt todėl nereta nėštukė pasirenka bandyti įsibrauti į jau turimą, nėščiajai nepritaikytą, maudymosi kostiumėlį. Labai retais atvejais tai pavyksta. Dažniausiai nėštumo metu moters kūno linijos pakinta taip, kad be specialiai nėščiajai skirto maudymosi kostiumėlio neišsiversite. Maudymosi kostiumėlių pasiūla parduotuvėsi tikrai didelė, tad štai keli patarimai į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis.

Perkant maudymosi kostiumėlus nėščiosioms pirmiausiai atsižvelkite į patogumą. Rūbas turi puikiai prisitaikyti prie augančio pilvuko, nespausti, neveržti, prilaikyti krūtinę. Idealiai tinka vientisi maudymukai nėščiosioms, kurie yra paraukti šonuose. Jie užtikrina puikų prisitaikymą viso nėštumo metu. 

maudymosi kostiumėlis nėščiajai

foto@whatsupfagans.com

Renkantis dviejų dalių kostiumėlį, svarbu, kad kelnaitės nespaustų, patogiai priglustų prie kūno. Geriausiai tinka tos, kurių linija yra sutvirtinta platesne guma Atkreipkite dėmesį, kad liemenėlė prilaikytų krūtinę, prisitaikytų prie nuolat besikeičiančios formos. Taip pat įvertinkite petnešėlių patogumą - tiek vientiso, tiek dviejų dalių tipo maudymosi kostiumėlių nėščiosioms petnešos turi būti patogios, švelniai priglundančios prie pečių, neįsirėžiančios į juos.

Renkantis maudymosi kostiumėlį nėštukei labai svarbu atsižvelgti į jo kokybę. Kadangi nėščiosios kūnas šiuo ypatingu laikotarpiu patiria daug pokyčių, yra itin jautrus aplinkai, rūbų kokybiškumas, audinio savybės tampa ypatingai svarbiu kriterijumi. Drabužis turi būti pralaidus orui, švelnus, elastingas, nedirginti odos, nesukelti alergijų, būti malonus dėvėti, greitai džiūti.

maudymosi kostiumėlis nėščiosioms

foto@whatsupfagans.com

Be to, svarbią reikšmę turi ir rūbo išvaizda. Kaip ir kiekviena moteris, nėščioji nori atrodyti gražiai, patraukliai. Todėl rinkitės stilingą, madingą, Jūsų skonį atitinkantį maudymosi kostiumėlį. Tuomet jį dėvėdama atrodysite gražiai, jausitės gerai, nuotaika bus pakili.

maudymosi kostiumeliai nesciosioms