Filtruoti
Kategorijos
Miegojimo ir maitinimo pagalvė nėščiosioms MULTI gėlytės CebaBaby
26,63 €
35,99 €
Miegojimo ir maitinimo pagalvė nėščiosioms MULTI gėlytės CebaBaby
  • Miegojimo ir maitinimo pagalvė nėščiosioms MULTI gėlytės CebaBaby

Greitas pristatymas
per 1-3 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Miegojimo ir maitinimo pagalvė nėščiosioms MULTI gėlytės CebaBaby

26,63 €
35,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
BO2228
Patikimai stabilizuos kūno padėtį, todėl miego metu jausitės itin komfortiškai Užtikrins gerenį poilsį sėdint – į ją atsirėmus, atsipalaiduos raumenys, sumažės įtampa, nugaros, kaklo, pečių skausmai Padės maitinti kūdikį tinkamoje padėtyje, dėl to žindymo/maitinimo procesas bus sklandesnis ir malonesnis Padės kūdikiui saugiai mokytis sėdėti Užvalkas yra nuimamas, todėl jį galėsite lengvai išskalbti Dėl antialerginių polisterino granulių užpildo pagalvė yra lengva ir puikiai prisitaikanti prie mažylio ir mamos formų Sudėtis: Užvalkalas - 100% medvilnė; Užpildas - polistireno granulės

Maitinimo ir nėščiosios pagalvė – tai daugiafunkcinė pagalvė mamytei ir mažyliui.

Vienintelė pagalvė Lenkijoje, kurios užpildas – smulkios polistereno granulės, kurių dėka pagalvė lengvai keičia formą pagal kūno padėtį. Švelniai masažuoja, mažina nugaros apkrovą ir gerina bendrą savijautą. Nėštumo metu Multi pagalvė padeda gerai išsimiegoti ant kairiojo šono (rekomenduojama specialistų), atsipalaiduoti bei žymiai pagerina būsimos mamos funkcionavimą ateityje. Mažyliui išvydus pasaulį, pagalvė palengvina žindymą – padeda patogiai įsitaisyti norimoje padėtyje ir sumažinti nugaros įtampą. Gali pasitarnauti kaip lizdas, kuriame galima saugiai paguldyti vaiką. Šiek tiek paaukštinta padėtis leidžia mažyliui stebėti aplinką. Palengvina pirmuosius bandymus atsisėsti, padeda išlaikyti pusiausvyrą ir užtikrina atramą. Taip pat palengvina kūdikio kasdienę priežiūrą – neleidžia mažyliui nuriedėti nuo lovos.

Pagalvės ilgis/plotis: 140x35 cm.

Užpildas: smulkios polistireno granulės, kurių skersmuo 0,8-1,5mm

Užvalkalas: 100% medvilnė, nuimamas (su užtrauktuku).

Šalis: Lenkija

Trys priežastys, dėl kurių verta įsigyti nėščiosios pagalvę

Nėštumas yra vienas nuostabiausių laikotarpių moters gyvenime. Jausmas, patiriamas nešiojant gyvybę po širdimi, yra neapsakomas ir nepakartojamas. Tačiau šiuo metu, ypatingai antrojoje jo pusėje, dažna moteris jaučiasi pavargusi, sudirgusi, vien todėl kad trūksta kokybiško miego. Be to, ne viena nėštukė skundžiasi nugaros, kaklo ar pečių skausmais, ypatingai patiriamais nakties metu. Šiuolaikiniai gamintojai pagalvojo apie nėščiosios  miego sunkumus ir sukūrė miegojimo pagalvę, pritaikytą specialiai būsimoms mamoms. Kuo ji pranašesnė už įprastas pagalves? Kodėl verta ją įsigyti?

1. Jums nebereikės daugybės pagalvių

Nėščiųjų pagalvė yra puiki pagalbinė priemonė nėštukei, kuri negali lovoje rasti sau vietos, dažnai vartosi nuo vieno šono ant kito, tačiau visaip jaučia diskomfortą. Ieškodama patogumo, ramstote pilvelį, kaklą pagalvėmis, tačiau vis tiek nesijaučiate komfortiškai? Viena pagalvė per kieta, kita – per minkšta? Viena per maža, kita – per didelė? Tuomet miegojimo pagalvė nėščiosioms išspręs šias bėdas – Jums nebereikės ieškoti daugybės pagalvių, užteks turėti vieną.

2. Nėščiosios pagalvės daugiafunkciškumas

Miegojimo pagalvė ne tik užtikrins kokybiškesnį miegą, bet ir leis Jums patogiai įsitaisyti žiūrint televizorių ar skaitant knygą – ja kuo puikiausiai galėsite pasiremti nugarą ar kaklą. Todėl sėdint taip pat nereikės kentėti varginančio skausmo. Be to, paprastai pagalvė nėščiosioms yra pritaikyta ir mažylio žindymui bei maitinimui iš butelio. Todėl ja galėsite naudotis ir gimus kūdikiui.

3. Miegosite geriau ne tik Jūs, bet ir Jūsų partneris

Naudodama pagalvę nėščiosioms Jūs leisite ramiai išsimiegoti savo vyrui. Blaškymasis lovoje, nuolatinis vartymasis sukelia nepatogumų ne tik Jums, bet ir tam, kas su Jumis miega – lova juda, girdisi nuolatinis šnarėjimas. To rezultatas – rytą pasitinkate abu nepailsėję ir pavargę. Todėl ramesnis Jūsų miegas atneš gerų permainų visai šeimai – būsite gerai išsimiegoję, energingi, pozityviai nusiteikę.

BO2228
1 Vienetas

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 2-3 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)