Filtruoti
Kategorijos
Apsauginė veido kaukė su SILVER PLIUS apdaila 3 vnt, daugkartinė
8,99 €

Greitas pristatymas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Apsauginė veido kaukė su SILVER PLIUS apdaila 3 vnt, daugkartinė

8,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
EM2228

VEIDO KAUKĖS - pasiųtos iš dviejų sluoksnių. Išorėjė yra medvilnė, o vidinė kaukės dalis, kuri glaudžiasi prie veido, yra pasiųta iš poliesterio, kuris gerai išgarina drėgmę, todėl veidas visada lieka sausas‼️ Galima skalbti ir vėl naudoti!

Praturtinta SILVERPLUS® sidabro jonais,  kuri saugo, stabdo bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį laiką,dėl joje naudojamų sidabro jonų. Sidabro jonų apdaila bus veiksminga tiek, kiek bus dėvimas ir pats gaminys. 

Galima plauti rankomis šiltame vandenyje arba skalbimo mašinoje ne aukštesnėje kaip 40 laipsnių temperatūroje.

Kiekis pakuotėje - 3 vnt!

Pagaminta Lietuvoje!

Pastaba: Atspalviai, spalvos gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje dėl labai didelio kaukių užsakymo, nes medžiagos gamybai yra nuolat keičiamos!

Spalva

- Kaukių vidinėje pusėje naudojame poliesterį, kuris yra apdorotas sidabro jonų apdaila. Tokia medžiaga itin gerai praleidžia iškvepiamus garus. Dėl šios priežasties prie veido visada turėsite sausą kaukę.

- Kaukės išorinėje pusėje naudojame medvilnę. Medvilnės sluoksnis sugeria drėgmę ir turi puikias filtravimo savybes. Drėgmę, kurią išgarina pirmo sluoksnio poliesteris, sugeria viršutinis kaukės sluoksnis iš medvilnės. Tokiu būdu drėgmė prie kūno neužsilaiko.
- Medvilnės ar viskozės vidinėje gaminio pusėje nenaudojame, nes taip būtų pažeidžiamas gaminio funkcionalumas - nei medvilnė, nei viskozė neišgarina drėgmės taip kaip tai padaro poliesteris. Medvilnė ir viskozė - drėgmę kaupiančios, o ne praleidžiančios medžiagos.
- Polipropileno savo gaminiuose nenaudojame. Ši medžiaga skirta drėgmei nuvesti, o ne sukaupti. Taigi polipropileno filtravimo savybės yra daug prastesnės nei medvilnės.
- Išorinei kaukės pusei nėra tinkama ir viskozė, kuri yra labai neatspari trinčiai (pumpuruojasi). Tokios kaukės jau po pirmo plovimo atrodytų prastai.

▲ KAS YRA SILVERPLUS® TECHNOLOGIJA? ▲

- Kaukių apdailoje naudojama SilverPlus® - unikali technologija, kuri stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį laiką dėl joje naudojamų sidabro jonų.
- Sidabro jonų apdaila bus veiksminga tiek, kiek bus dėvimas ir pats gaminys.
- Bios Technologies gamintojas sako, kad apsauga pilnai veikia nuo 30 iki 50 skalbimų. Po tokio kiekio skalbimų veiksmingumas neišnyksta, tačiau pradeda silpnėti.

▲ KAIP PRIŽIŪRĖTI IR NAUDOTI KAUKES? ▲

- Mūsų apsaugines kaukes galite plauti: rankomis šiltame vandenyje ir skalbimo mašinoje - ne aukštesnėje kaip 40 laipsnių temperatūroje.
- Skalbkite su panašios spalvos gaminiais. Deja, kaip ir visi medžiaginiai daiktai, skalbimo metu kaukės gali dažyti. Taip pat nereikėtų naudoti minkštiklių.
- Mūsų apsauginės kaukės yra vieno dydžio, tačiau puikiai tinka ir mažiems veidukams. Galite reguliuoti elastinės gumos auseles užtvirtinant jų ilgį paprastu mazgeliu.
-Šias kaukes galima lyginti, geriausia garais.

❗️DĖMESIO. Dėl higieninės ir epidemiologinės saugos veido kaukės nėra keičiamos ar grąžinamos.

apsaugine veido kauke

EM2228
25 Prekės

Specifinė nuoroda

Kaukės tikrai labai gerai pasiūtos, puikiai priglunda prie veido, audiys geras, bet dideliam vyrui gali būti šiek tiek mažokos. Ačiū už kokybišką prekę.

Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 2-3 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)