emama.lt - tai prekių skirtų būsimai ir maitinančiai mamai parduotuvė esanti Kaune, kuri turi taip pat ir elektroninę parduotuvę www.emama.lt. Čia itin žemomis kainomis tikrai rasite sau tinkama prekę iš siūlomo asortimento: drabužiai nėščiosioms, kelnės nėščiosioms, viršutiniai drabužiai nėščiosioms, palaidinės, tunikos, sarafanai, apatinis trikotažas, kelnaitės nėščiosioms ir po gimdymo, liemenėlės nėščiosioms ir maitinančioms, pėdkelnės nėščiosioms, diržai nėščiosioms ir po gimdymo, kosmetika nėščiosioms ir mitinančioms, bei vaikams, pagalvės  maitinimui, įvairūs kūdikio priežiūros reikmenys, buteliukai, žindukai, puodeliai, indeliai, čiulptukai, kramtukai ,skiautės-čiulptukai, pientraukiai, sterilizatoriai, šildikliai, termopakuotės, medicinos preparatai, vystyklai, rankšluosčiai, slingai, nešyklės, žaislai vaikams, higienos priemonės, įklotai, vatos, marlės gaminiai  bei įvairios dovanų idėjos.

Dėka savo ištikimiausių pirkėjų mes galime pasiūlyti tokį platų, prekių skirtų busimoms mamoms, asortimentą vienoje vietoje. Sau galite rinktis iš firmų  prekinių ženklų kaip Sawana, Emma-Jane, Tonus Elast, Lauma Medical, Optio, RelaxSan, Orliman, Cizeta,  Avent, Canpol babies, Azas, Bella, Clevamama, Marilyn, Fiore, TopSy, Frezyder, Weleda, Minimonkey, Sigvaris, Zappy ir daug kitų.

emama.lt savo veiklą pradėjo 2009 metais, čia dirba komanda, kuri pasiruošusi padėti kiekvienai būsimai mamai Lietuvoje ir palengvinti ir taip sunkų etapą, ypač toliau nuo didžiųjų miestų gyvenančioms ir neturinčioms galimybės kiekvieną kartą važinėti dešimtis ar net šimtus kilometrų iki specializuotų parduotuvių.

Parduotuvėje įrengtas vaikų žaidimų kampelis, leis Jūsų vyresniam vaikui ramiai pabūti parduotuvėje, kol Jūs apžiūrinėsite ar matuosite prekes.

Jeigu turite pasiūlymų, idėjų ar pastabų būtinai parašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba per mūsų sistemą, skyrelyje Kontaktai.


EMAMA.LT konkurso taisyklės

1. Šių taisyklių paskirtis – nustatyti emama.lt organizuojamų konkursų ir žaidimų vykdymo tvarką, laimėtojų išaiškinimą ir laimėtų prizų perdavimo tvarką.

2. Kiekvienas asmuo, šiose taisyklėse numatyta tvarka pateikdamas turinį konkursui, patvirtina, kad su taisyklėmis susipažino, sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Konkurso dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių taisyklių reikalavimus.

3. Konkurso dalyvis sutinka, kad viešai socialiniame tinkle „Facebook“, emama.lt paskyroje, po konkursiniais įrašais paskelbtas turinys būtų viešai publikuojamos kituose konkurso organizatoriaus kanaluose – socialinių tinklų paskyrose, reklaminiuose leidiniuose ir pan.

4. Pateikdamas turinį konkursui, konkurso dalyvis patvirtina, kad yra turinio autorius, kad turi teisę viešinti turinį bei atlikti kitus taisyklėse numatytus veiksmus turinio atžvilgiu (įskaitant perduoti taisyklėse numatytas teises į turinį) ir (ar) kad turinys nepažeidžia teisės aktų reikalavimų ir/ar trečiųjų asmenų teisių. Pateikdamas turinį konkursui, konkurso dalyvis sutinka, kad konkurso tikslais komentaruose patalpintas turinys (visos autorių turtinės teisės į turinį) pereina emama.lt nuosavybėn ir gali būti vėliau naudojamas konkurso organizatoriaus nuožiūra be atskiro dalyvio informavimo ir/ar sutikimo už tai dalyviui (tretiesiems asmenims matomiems turinyje) neatlyginant. Dalyviai konkurso organizatoriui taip pat neatlygintinai suteikia teisę karpyti, montuoti ir kitaip keisti konkursui pateiktą turinį.

5. Jei dalyvių pateiktame turinyje yra matomi kiti asmenys, dalyvis privalo turėti šių asmenų sutikimus dėl nuotraukos pateikimo konkursui ir jos viešinimo bei kitokio naudojimo pagal šias taisykles. Jei įraše matomi nepilnamečiai vaikai, dalyvis privalo turėti vaikų tėvų ar teisėtų globėjų sutikimus. Visa atsakomybė už teisėtą autorių teisių saugomos medžiagos naudojimą taip pat tenka konkurso dalyviams. EMAMA.LT neatsako už dalyvių pateikto turinio atitikimą teisės aktų reikalavimams ar dėl turinio naudojimo atsiradusius nuostolius. Konkurso organizatorius pasilieka teisę vienašališkai be išankstinio konkurso dalyvio įspėjimo pašalinti iš konkurso temos neatitinkantį, nekokybišką, įžeidų, trečiųjų asmenų teises, viešąją tvarką ir/ar teisės aktų reikalavimus pažeidžiantį turinį. Konkurso organizatorius pasilieka teisę iš konkurso vienašališkai be išankstinio konkurso dalyvio įspėjimo šalinti konkurso dalyvį (nuotrauką(-as)), kurio(-ių) atžvilgiu konkurso organizatoriui kyla pagrįstų įtarimų dėl bet kokio konkurso dalyvio nesąžiningumo dalyvaujant konkurse (įskaitant, bet neapsiribojant, techninėmis priemonėmis vykdomo ar kitokio manipuliavimo konkurso rezultatais, daugkartinio balsavimo iš to paties šaltinio, kt.).

6. Prizas nėra keičiamas į kitas prekes ar pinigus. Konkurso organizatorius nekompensuoja jokių dalyvio patirtų su dalyvavimu konkurse susijusių išlaidų.

7. Pasibaigus konkursui, iš visų per visą laikotarpį užsiregistravusių dalyvių atsitiktinės atrankos būdu atrenkamas (-i) laimėtojas (-ai), kuriam (-iems) bus įteiktas paskelbtas prizas.

8. Konkurso organizatoriaus priimtas sprendimas dėl laimėtojo yra neginčijamas ir jokių pretenzijų konkurso organizatorius dėl to nepriima. Dalyvaudamas konkurse, konkurso dalyvis sutinka, kad konkurso organizatorius viešai paskelbtų jo, kaip pagrindinio ir/ar dienos prizo laimėtojo, vardą(-us) ir pavardę(-es).

9. Su konkurso laimėtojais organizatorius susisiekia elektroniniu paštu.

10. Nepavykus susisiekti su konkurso laimėtoju per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso laimėtojo išrinkimo dienos ar neatsiėmus prizo per 30 kalendorinių dienų nuo konkurso laimėtojo išrinkimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą, o prizas grįžta atgal į prizų fondą.

11. Prizus atsiimti galima emama.lt parduotuvėje Kaune (Taikos pr. 117a).

12. Laimėtojas, atvykęs atsiimti prizo, privalo su juo nusifotografuoti, o jei prizą išsiunčiame – atsiųsti nuotrauką el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Laimėtojas sutinka, kad jo nuotrauka pereina emama.lt nuosavybėn ir gali būti vėliau naudojamas konkurso organizatoriaus nuožiūra be atskiro dalyvio informavimo ir/ar sutikimo už tai dalyviui (tretiesiems asmenims matomiems turinyje) neatlyginant. Laimėtojas konkurso organizatoriui taip pat neatlygintinai suteikia teisę karpyti, montuoti ir kitaip keisti konkursui pateiktą turinį.

13. Konkurso dalyvių ir/ar laimėtojų asmens duomenys renkami tik konkurso organizavimo tikslu. Jei per penkias darbo dienas nuo rezultatų paskelbimo datos konkurso organizatoriui nepavyksta susisiekti su laimėtoju (laimėtojas neatsako į konkurso organizatoriaus taisyklėse nurodytu būdu išsiųstą žinutę), prizas lieka konkurso organizatoriui ir laimėtojo nebegali būti vėliau pareikalautas perduoti, pakeisti ar kitaip kompensuoti.

14. Konkurso organizatorius pasilieka teisę bet kada keisti šias taisykles, o prireikus – sustabdyti arba atšaukti konkursą be išankstinio įspėjimo.

15. Šios Taisyklės viešai skelbiamos konkurso organizatoriaus „Facebook“ paskyroje ir interneto svetainėje www.emama.lt

Papildoma informacija apie konkursą teikiama el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .